6 Листопада 2018 | 1270

«Жінок в нас не утискають»: Кам’янець не приєднався до Європейської Хартії рівності

Депутати Кам’янець-Подільської міської ради зняли з розгляду питання щодо приєднання до Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад.

Про це повідомляє Vdalo.info.

«Підписання Хартії дозволяє органам місцевого самоврядування публічно продемонструвати відданість принципам рівності жінок і чоловіків та зобов’язання реалізовувати їх на території своєї діяльності. Для цього кожний орган-підписант розробляє План дій для досягнення рівності, у якому визначено пріоритети, дії та ресурси для їх реалізації»,  -йдеться у пояснювальній записці.

Також повідомляється, що «Хартія, підтримана Європейською комісією, закликає місцеві та регіональні органи самоврядування взяти на себе зобов’язання використовувати існуючі повноваження і партнерства для досягнення більшої рівності своїх громадян».

Натомість депутат від партії «За конкретні справи» Володимир Костинюк заявив, що «Європа підсовує нам дуже негарні речі».

«У цій Хартії справжня бомба. Це означає, що ми маємо прийняти цю Хартію, маємо прийняти ту сексуальну рівність, щоб по нашому місті ходили ті гарні хлопці за руку, можливо, дівчата. І несли свою «культуру» з Європи, яку мають прийняти наші діти», – обурився Костинюк.

Депутат запевняє, що «жінок в нас не утискають, а люблять і поважають».

Виступ Костинюка з 19:50 хв.

Варто зазначати, що проти приєднання до Європейської Хартії рівності виступила Духовна рада Кам’янця-Подільського.

Зокрема, голова Кам’янець-Подільського міського осередку міжнародної громадської організації «Наша спадщина» Валерій Каспров зазначив, що Європейська Хартії рівності жінок і чоловіків містить «антисімейні та проліберальні ЛГБТ ініціативи».

«Ми за рівні права чоловіків та жінок, перед Богом усі рівні, але коли під цим соусом в наше законодавство «впарюють» різні збочення, ми проти!», – пояснив Каспров.

За словами міського голови Михайла Сімашкевича, пропозиція  щодо приєднання до Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад надійшла від Асоціації міст України.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

32
12

Поділитися з друзями:

реклама