27 Липня 2017 | 327

В Кам’янці вивчатимуть громадську думку щодо встановлення МАФів

У Кам’янці-Подільському стартує проект з вивчення думки громадян на тему «Де в місті повинні розміщуватися малі архітектурні форми?»

Як розповіли у міськраді, з даним проектом, який втілюватиметься в форматі публічної консультації, ознайомив сьогодні, 27 липня, координатор руху «Чесно» в Хмельницькій області Олег Черненко.
За його словами, цей інструмент наразі пілотний. Він уже був випробуваний у Хмельницькому, на Харківщині, зараз за підтримки міської влади стартує в Кам’янці та Шепетівці.

Публічна консультація як дорадчий орган для прийняття рішень міською радою проводитиметься за допомогою сервісу «Ваша думка». Проголосувати на дану тему, а в подальшому й на інші, можна вже сьогодні на головній сторінці сайту Кам’янець-Подільської міської ради. Також буде можливість віддати свій голос завдяки смс-повідомленню відповідно до тарифного плану мобільного оператора та письмовому зверненню.

Триватиме публічна консультація до 31 серпня. Після цього результатами голосування міська влада може скористатися для прийняття рішень на засіданнях комісій, виконавчих комітетів, сесій.

maf

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

6
1

Поділитися з друзями:

реклама