10 Січня 2019 | 529

У Кам’янці-Подільському підняли туристичний збір

10 січня на засіданні виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради було збільшено розмір туристичного збору.

Так, згідно зі змінами в законодавстві, було запропоновано встановити розмір туристичного збору для зовнішнього туриста в розмірі 2% і 1% (для тих, хто селиться в хостелах, садибах і приватних квартирах) і 0,5% – для внутрішніх туристів. Про це йдеться на сайті міської ради.

Як зауважив міський голова Михайло Сімашкевич, це – оптимальний варіант для середнього бізнесу, адже фіскальною службою було запропоновано 5%. А така ставка може знизити  рівень відвідуваності туристів з сусідніх країн. Крім того, збільшиться й сума надходжень до міського бюджету.

Раніше в інтерв’ю Vdalo.info директор департаменту гуманітарної політики міської ради Альона Кузема зазначала, що з 95-ти закладів, які займаються поселенням туристів у Кам’янці-Подільському, лише 22 платять туристичний збір, який на той момент становив 1% від вартості проживання. Контролювати їх місто не має права, тому й трапляється, що величезний готель сплачує за рік 79 гривень туристичного збору. Виходить, що за рік він заробив лише 7 900 грн. І це при вартості номерів у 500-600 гривень.

Проте важелів вплинути на це майже немає, – констатувала Альона Леонідівна.

 

 

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

5
3

Поділитися з друзями:

реклама