8 Квітня 2021 | 1719

Дорогу до Староушицької ОТГ нарешті відремонтують

Дорога Кам’янець-Подільський – Стара Ушиця – легенда бездоріжжя на Кам’янеччині. Спробуйте замовити транспорт для туристів в цьому напрямку і отримаєте мало не подвійний тариф. Тому це є суттєвою перешкодою для розвитку туристичного потенціалу Староушицької ОТГ.

Сьогодні Староушицька ОТГ активно розвивається. Якщо раніше ми показували туристам лише Бакотський скельний монастир і екскурсія була розрахована на 2-3 години, то сьогодні нам є що запропонувати на цілий день: і дегустація вин, і мед, і екскурсія до господарства, де вирощуються унікальні лікарські трави. А от дорога – це завжди проблема. Не кожен туристичний автобус хоче їхати в цьому напрямку. Або ж ставлять таку ціну, що туристи відмовляються від екскурсії, – зазначає керівник туристичної агенції «Забава тур» Ірина Антонюк.

Але нарешті питання ремонту дороги знаходиться на вирішальній стадії – виділено кошти.

Наразі оголошено тендер на поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення Т-23-17 Кам’янець-Подільський – Стара Ушиця (окремими ділянками) км 4+550 – км 31+600, Хмельницька область (з розробкою проектної документації) з очікуваною вартістю 893 666 671 грн. Замовником є Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області. Очікуваний термін початку робіт – червень – липень 2021 р.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

58
3

Поділитися з друзями:

реклама