12 Листопада 2021 | 1132

Відкривай Поділля з «Terra Podolica»: інтерактивна мапа, путівник, унікальні маршрути

У Кам’янці-Подільському презентували новий культурно-туристичний проект «Terra Podolica». Він включає в себе кілька маршрутів, які у різному форматі дозволять познайомитись з Придністровським Поділлям. Також  автори проекту презентували туристичний путівник та інтерактивну мапу, яка дозволить мандрівникам складати індивідуальні маршрути та досліджувати Поділля у зручному форматі.

Авторами проекту є:

  • Ігор Касіяник, кандидат географічних наук, доцент, завідувач кафедри географії та методики її викладання Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.
  • Євген Ткач, керівник проєкту «Terra Podolica».

Вже сьогодні на сайті проекту ви можете ознайомитись з:

палеотуром для дослідження скам’янілостей. Ви отримаєте сумочку з інструментами: рукавиці та підставку під коліна, щоб не забруднитися, лупу, пензлик, долото, молоток, коробочку для ваших знахідок і короткий визначник скам’янілостей. У супроводі професійного гіда протягом дво- або чотиригодинного туру ви зберете свою колекцію скам’янілостей та пізнаєте ландшафт через шепіт каменів та ледь помітні етюди далекого минулого. Самотужки ви знайдете та інтерпретуєте скам’янілості і залишите собі сувенір на пам’ять;

водними маршрутами — від кількагодинної прогулянки Смотричем до повноцінного сплаву на декілька днів по Дністру.  Протягом цього маршруту можна спостерігати ландшафти червоних та сірих скель. Також можна вирушити у водну прогулянку вузькою долиною річки Смотрич поруч із прямовисними стінками каньйону та з видом на фортецю Кам’янця-Подільського.

геотурами й трекінгом серед неймовірних ландшафтів. Причому проходять вони на тлі величних ландшафтів та потужних архітектурних комплексів Кам’янця-Подільського, Хотина, Червоногорода чи Заліщиків. Геотури є унікальною дестинацією цього маршруту, що може привабити українських та європейських туристів.

Команда проекту мріє, щоб українці дізналися більше про Поділля та відвідували не лише прекрасний Кам’янець-Подільський та Бакоту.

Реалізується проект в межах партнерської програми «Культура. Туризм. Регіони» Українського культурного фонду та Державного агентства розвитку туризму.

 

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

9
0

Поділитися з друзями:

реклама