23 Січня 2018 | 477

Transparency International: в Кам’янці проблеми із підзвітністю та відкритістю

Представники міськради Кам’янця-Подільського звернулися до українського відділення глобальної мережі Transparency International (ТІ) із проханням презентувати в місті рейтинг прозорості 100 міст України.

Як повідомили в ТІ, організація з радістю підтримує прагнення влади міста до прозорості й організовує презентацію рейтингу у Кам’янці-Подільському.

Захід відбудеться 5 лютого з 11:00 по 12:00 за адресою майдан Відродження, 1, 4 поверх

Команда аналітиків ТІ Україна спільно з Інститутом політичної освіти вибудувала рейтинг міст за 91 показником у 13 сферах, зокрема, бюджетуванні, землекористуванні, кадровій політиці, закупівлях, наявності онлайн-послуг та інших.

реклама

«У рейтингу прозорості сотні найбільших міст України Кам’янець-Подільський продемонстрував не найкращі результати. Місто посіло 41 місце й отримало 32,38 балів зі 100 можливих й опинилося у групі міст, які марковано червоним кольором. У цих містах потрібно терміново вирішувати проблеми із підзвітністю та відкритістю», – зазначили в Transparency International.

Рейтинг представлять Катерина Цибенко, керівниця напрямку Transparency International Україна «Прозорі міста» та Говорова Людмила, завідувач загального відділу.

Особливу увагу фахівці приділять шляхам поліпшення ситуації у сферах з найгіршими показниками і запропонують свою консультативну підтримку.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

10
3

Поділитися з друзями:

реклама