31 Січня 2018 | 481

Суд скасував арешт грошей, які виявили в затриманого на хабарі чиновника РДА

Слідчий суддя Кам’янець-Подiльського міськрайонного суду задовольнив клопотання про скасування арешту на грошові кошти, які належать знайомій чиновника райдержадміністрації, якого восени минулого року спіймали на хабарі.

Копія ухвали розміщена у Єдиному судовому реєстрі.

Зазначається, що ухвалою Кам’янець-Подільського міськрайонного суду від 14 грудня 2017 року накладено арешт на грошові кошти, які чиновник зняв для третьої особи, в розмірі 3919,85 грн., які знаходяться в камері речових доказів органу досудового розслідування.

10 грудня 2017 року третя особа передала чиновнику картку виплат, щоб зняти 4000 грн, однак чиновник був затриманий працівниками поліції, кошти були вилучені та на них накладено арешт.

«Вивчивши матеріали клопотання, заслухавши учасників, слідчий суддя вважає що дане клопотання підлягає задоволенню з наступних правових підстав, оскільки скаржниця довела, що кошти належать їй, а не підозрюваному», – йдеться у судовому рішенні.

До слова, в судовому засіданні слідчий заперечував щодо скасування арешту.

Як повідомляло Vdalo.info, 11 грудня прокуратура затримала на хабарі чиновника Кам’янець-Подільської райдержадміністрації, який вимагав у жителя села Острівчани 2 тисячі гривень хабара за документи для підключення будинку до електрики.

Наступного дня суд постановив звільнити з-під варти чиновника РДА, носити електронний браслет, заборонив йому цілодобово залишати місце проживання та утриматися від спілкування зі свідком.

Також його відсторонили від роботи в райдержадміністрації.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

4
7

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: