20 Грудня 2017 | 1588

Суд звільнив з-під варти чиновника Кам’янець-Подільської РДА, який погорів на хабарі

11 грудня у Кам’янці-Подільському прокуратура затримала на хабарі чиновника Кам’янець-Подільської райдержадміністрації, який вимагав у жителя села Острівчани хабар за документи для підключення будинку до електрики.

Чиновника затримали у службовому кабінеті «на гарячому».

Як стало відомо Vdalo.info з судового рішення, 12 грудня слідчий звернувся до суду з клопотанням погодженим з прокурором про обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою підозрюваному.

В обґрунтування клопотання слідчий зазначає, 8 листопада 2017 року о 10-й год. в м. Кам’янці-Подільському по вул.Троїцька,4, в приміщенні службового кабінету чиновник, займаючи посаду головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та з питань цивільного захисту населення за надання будівельного паспорту на реконструкцію житлового будинку в с.Острівчани висунув жителю району вимогу передати йому неправомірну вигоду в сумі 2000 грн., погрожуючи тим, що в разі не передачі хабара обмежить законне право отримати даний будівельний паспорт.

У письмовому клопотанні слідчий посилався на наявність ризиків, передбачених ст.177 КПК України, а тому звернувся до суду з клопотання погодженим з прокурором про обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою на 60 діб.

Натомість сторона захисту не вбачала підстав для обрання найсуворішого запобіжного заходу, свою позицію обґрунтовувала тим, що прокурор не надав будь-які достовірні докази про ризики, які існують чи потенційно можуть виникнути. Захисник посилався на міцні соціальні звязки підозрюваного, його бездоганну репутацію, наявність на утриманні двох малолітніх дітей.

«Заслухавши думку сторін, дослідивши клопотання та матеріали кримінального провадження слідчий суддя вважає, що у задоволенні клопотання сторони обвинувачення слід відмовити та обрати більш мякий запобіжний захід у виді домашнього арешту», – йдеться у судовому рішенні.

Таким чином суд постановив негайно звільнити з-під варти чиновника РДА, носити електронний браслет, заборонив йому цілодобово залишати місце проживання та утриматися від спілкування зі свідком.

Ухвала діє до 9 лютого 2018 року включно.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

2
17

Поділитися з друзями:

реклама