21 Грудня 2017 | 460

Кам’янецький суд відсторонив чиновника РДА, якого спіймали на хабарі

Слідчий суддя Кам’янець-Подiльського міськрайонного суду відсторонив від посади головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації, якого спіймали на хабарі.

Відповідну ухвалу опубліковано в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Зважаючи на те, що чиновник, перебуваючи на посаді може перешкоджати слідству, впливати на свідка, як особисто так і через колег по роботі працівників Камянець-Подільської районної державної адміністрації, мати доступ до документів, що мають значення для встановлення істини у проваджені та таким чином протиправно перешкоджатиме кримінальному провадженню, слідчий просив відсторонити хабарника від займаної посади строком на два місяці.

Натомість сторона захисту заперечила проти клопотання слідчого. Обвинувачений пояснив, що є найнижчою ланкою у відділі, у підпорядкуванні працівників не має, а тому впливати на хід слідства не може.

Проте, суд вирішив клопотання слідчого про відсторонення від посади задовольнити.

Яку повідомляло Vdalo.info, 11 грудня прокуратура затримала на хабарі чиновника Кам’янець-Подільської райдержадміністрації, який вимагав у жителя села Острівчани 2 тисячі гривень хабара за документи для підключення будинку до електрики.

Наступного дня суд постановив звільнити з-під варти чиновника РДА, носити електронний браслет, заборонив йому цілодобово залишати місце проживання та утриматися від спілкування зі свідком.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

6
2

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: