21 Грудня 2017 | 465

Кам’янецький суд відсторонив чиновника РДА, якого спіймали на хабарі

Слідчий суддя Кам’янець-Подiльського міськрайонного суду відсторонив від посади головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації, якого спіймали на хабарі.

Відповідну ухвалу опубліковано в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Зважаючи на те, що чиновник, перебуваючи на посаді може перешкоджати слідству, впливати на свідка, як особисто так і через колег по роботі працівників Камянець-Подільської районної державної адміністрації, мати доступ до документів, що мають значення для встановлення істини у проваджені та таким чином протиправно перешкоджатиме кримінальному провадженню, слідчий просив відсторонити хабарника від займаної посади строком на два місяці.

Натомість сторона захисту заперечила проти клопотання слідчого. Обвинувачений пояснив, що є найнижчою ланкою у відділі, у підпорядкуванні працівників не має, а тому впливати на хід слідства не може.

Проте, суд вирішив клопотання слідчого про відсторонення від посади задовольнити.

Яку повідомляло Vdalo.info, 11 грудня прокуратура затримала на хабарі чиновника Кам’янець-Подільської райдержадміністрації, який вимагав у жителя села Острівчани 2 тисячі гривень хабара за документи для підключення будинку до електрики.

Наступного дня суд постановив звільнити з-під варти чиновника РДА, носити електронний браслет, заборонив йому цілодобово залишати місце проживання та утриматися від спілкування зі свідком.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

6
2

Поділитися з друзями:

реклама