11 Березня 2019 | 696

Ще одна школа Кам’янця перемогла в конкурсі «Zero Waste Day»

Ще одна школа Кам’янця-Подільського перемогла в конкурсі на проведення «Дня без відходів» «Zero Waste Day» від Фонду братів Кличків.

Із сотні шкіл і серед трьох навчальних закладів Хмельниччини кращим став також Кам’янець-Подільський навчально-виховний комплекс № 9 імені Аліма Трояна, повідомляє видання «Є». Загалом же переможців обирали серед 1098 поданих анкет.

Як повідомляють у фонді Кличків, в рамках проекту команда, яка складається з директора, вчителя та трьох дітей, пройде тренінг із побудови команди, спланує власний проект та познайомиться з еко-активістами і лідерами думок. Усе це заради того, щоб запровадити культуру сортування відходів у своїх школах та у громадах в цілому.

«Проект «Zero Waste School» має на меті навчити школярів та вчителів, через неформальне навчання, впроваджувати культуру сортування відходів у своїй школі, громаді, а згодом і у світі. Програма проекту допоможе учасникам зрозуміти важливість їхньої участі у громадському житті та співпраці всередині громади», – зазначають організатори.

Нагадаємо, що торік у проекті однією з кращих була Кам’янець-Подільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10. Тоді в ході акції близько 200 учнів центральних шкіл міста здали 4 тонни 664 кг паперу та 425 кг пластику. Виручені кошти – 4 тисячі 576 грн – діти перерахували ГО «Душа бродяги», яка опікується безпритульними тваринами.

Фото на головній: учасники минулорічної акції  «Zero Waste Day» у Кам’янці-Подільському

 

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

7
0

Поділитися з друзями:

реклама