24 Вересня 2018 | 1751

Прибирати вигідно: учні Кам’янця-Подільського здали сміття на понад 4 тисячі гривень

20 вересня в Кам’янці-Подільському відбулась екологічна акція «День без сміття», ініціатором якої стало учнівське об’єднання «СЛІД» ЗОШ № 10.

До заходу долучилось близько 200 учнів центральних шкіл міста, які прибрали територію двох парків від сміття. А школи віддалених районів прибирали околиці міста, берегові зони річок району та територію ставків ПДАТУ.

З організацією та підготовкою до дня прибирання учасникам акції надали допомогу представники міської влади та комунальні підприємства Кам’янця-Подільського. Про це йдеться на сайті міської ради.

У цей ж день відбулось загальне зважування сміття та здача його у відповідні пункти прийому вторинної сировини. Загалом, було здано 4 тонни 664 кг паперу та 425 кг пластику. Виручені кошти – 4 тисячі 576 грн – були перераховані ГО «Душа бродяги».

Учнівське об’єднання «СЛІД» ЗОШ № 10 має надію, що показало хороший приклад, і ще чимало кам’янчан приєднається до подібних акцій у майбутньому.

Як розповіла в коментарі Vdalo.info Алла Шупарська – заступник директора з виховної роботи ЗОШ №10 – члени учнівського об’єднання «СЛІД», які стали ініціаторами акції, проходили у Києві тренінгові навчання про культуру сортування відходів, формування лідерів, організацію молодіжного середовища і об’єднання активних людей.

Після повернення до рідного міста сформована команда реалізувала власний проект «10-та без сміття», в рамках якого проводила аналогічні тренінги для школярів про правильне сортування сміття і як на цьому можна заробляти кошти.

За результатами цієї роботи ЗОШ №10 увійшла до 45 кращих загальноосвітніх навчальних закладів України.

Наступним кроком для молодих активістів стало проведення загальноміської екологічної акції «День без сміття».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

30
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: