7 Листопада 2017 | 3151

Савчук – все? Як депутати «звільняли» заступника міського голови

Сьогодні під час пленарного засідання Кам’янець-Подільської міської ради депутати оголосили недовіру заступнику міського голови Вадиму Савчуку «через проблеми у медицині міста».

За відповідне рішення проголосував 21 із 34 депутатів. Як відомо, Вадим Савчук відповідає за забезпечення організації виконання у місті державної політики у сфері охорони здоров’я, культури, міжнародних зв’язків, туризму, охорони материнства та дитинства, молоді та спорту.

Під час сесії депутати висловили недовіру Савчуку через проблеми у медичні сфері міста, зокрема«корупцію у стоматологічній поліклініці та смертю немовляти в перинатальному центрі». Обговорення тривало кілька годин.

Наразі, за інформацією Vdalo.info, у мерії не знають, як реагувати на дану ситуацію.

«Для нас це було свого роду несподіванкою. Хоча невдоволення роботою Савчука не вперше прозвучало в залі та кулуарах ради, все ж до оголошення недовіри багато хто не був готовий. Плюс проект доволі «сирий», тому не впевнений, що це крапка у даному питанні», – зазначив один з високопоставлених чиновників міськради.

Вадим Савчук у коментарі Vdalo.info був менш багатослівний:

«Це абсолютно замовлені речі. Всі все бачили і чули. Вони кажуть про корупцію? Я був готовий відповісти та розповісти певні речі, але ніхто це не хотів слухати. Завтра разом з міським головою ми дамо прес-конференцію», – сказав Савчук.

savchuk1

Михайло Сімашкевич теж вважає голосування за дане рішення «замовним».

«Ну а щодо вистави, яку розіграли перед початком сесії, навіть слів не можу підібрати. Однозначно, що акція – замовлена, чути хотіли тільки себе. Завтра вранці планую зустріч з пресою з даного питання»,  – написав міський голова на своїй сторінці у Facebook.

Депутат міськради від ВО «Свобода», юрист Дмитро Костюкович припускає, що звільнення Савчука суд визнає незаконним.

«Якщо він (Савчук,- ред) подасть в суд, то через півроку, я вам гарантую, суд скасує це рішення  як незаконне. Хто буде виплачувати йому відшкодування за вимушений прогул? Хто візьме на себе таку відповідальність», – заявив на сесії Костюкович.

Що ж, депутати взяли таку відповідальність. Які будуть наслідки? Зараз на цим питанням працюють профільні юристи. Позицію мерії ми побачимо вже завтра на прес-конференції, час якої, до слова, досі не визначений.

Значить ніч буде довга. Не лише для Савчука, а й для «бунтарів», яких представляв депутат від Радикальної партії Анатолій Гурома. Готуємо попкорн.

А ви вважаєте звільнення Вадима Савчука вдалим чи невдалим кроком?

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

66
57

Поділитися з друзями:

реклама