10 Червня 2020 | 4199

Оперативні дані. Яка ситуація із захворюванням на Covid-19 в Кам’янці станом на 10 червня

Станом на середу, 10 червня, у Кам’янці-Подільському з початку пандемії захворіло 105 осіб. Із них: 29 госпіталізовано, 38 знаходиться на амбулаторному лікуванні, 37 одужало. На жаль, учора зафіксовано один летальний випадок у 63-річної жінки із важкою супутньою патологією, яка не мала відношення до медичних працівників.

Про це сьогодні повідомив заступник міського голови, керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Василь Сукач, інформує пресслужба міської ради.

Сукач додав, що кількість хворих на коронавірус від 5 червня і до сьогодні залишається в місті незмінною. Однак тестування контактних осіб продовжуються. Так, якщо вчора було проведено 1084 ПЛР-дослідження, то сьогодні – 1093.

Крім того, минулого тижня місто закупило лабораторні тести для апарату ІФА (імуноферментного аналізу). Таке дослідження вказує або на гостру стадію захворювання, або на перенесену хворобу. Нині, як повідомив начальник управління охорони здоров’я Юрій Пливанюк, за допомогою цього методу аналізу обстежено 195 пацієнтів. Відтак виявлено, що дев’ять із них у минулому перехворіли коронавірусом.

Різкий стрибок хворих на Covid-19 за минулу добу в Україні (із 394 до 525) вказує на те, що ситуація – все ще неконтрольована. Однак реагувати на неї потрібно локально, – зауважив очільник управління охорони здоров’я. – І не забувати про особисту відповідальність. Потрібно бути обережним людям із серцево-судинними хворобами, гепатитом, цукровим діабетом і громадянам пенсійного віку.

Також начальник міського управління з питань НС і ЦЗН Юрій Крилов нагадав рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 5 червня.

А саме – щодо заборони в Кам’янці, а також Кам’янець-Подільському районі і Старокостянтинові проведення спортивних змагань без глядачів до 50 учасників; відкриття готелів і дитсадків; відновлення роботи закладів фізичної культури і спорту, закладів громадського харчування з прийому відвідувачів у середину приміщення.

Наразі, відповідно до нової постанови уряду, всі ринки, заклади, які надають різного роду послуги, продовжують працювати, однак із жорстким дотриманням усіх санітарно-епідеміологічних норм.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: