17 Березня 2017 | 664

Олігархічний реванш та наслідування режиму Януковича: як депутати Кам’янець-Подільської райради листа Порошенку писали

Депутати Кам’янець-Подільської районної ради направили звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо «категоричної незгоди з діями влади, яка застосувала силові методи стосовно учасників мирного заходу та підтримки блокування торгівлі між Україною та окремими районами Донецької та Луганської областей».

Відповідне рішення було прийнято сьогодні під час 13 позачергової сесії райради.

«Такими діями влада наслідує режим Януковича і підтверджує, що в Україні за три роки після Революції Гідності відбувся олігархічний реванш. Влада стала по один бік з окупантами, і за це доведеться відповідати перед українським народом», – зокрема йдеться у зверненні.

zvernennia

Також депутати висловили свою підтримку учасникам «блокади Донбасу» та назвали їхні дії «ефективним способом впливу на бойовиків та їхніх російських кураторів»

На сесію райради прийшло 20 із 36 депутатів. Єдиний, хто із присутніх не голосував  за текст звернення – голова Кам’янець-Подільської райдержадміністрації Василь Сукач, який очолює в райраді фракцію БПП «Солідарність».

Нагадаємо, що схожий текст звернення пропонувався на розгляд сесії Кам’янець-Подільської  міської ради. Натомість міські обранці висловили «стурбованість подіями, які відбулися 13 березня біля Кривого Торця та просили докласти всіх зусиль для мирного врегулювання суспільно-політичної ситуації в Україні».

Фото на головній – архівне

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: