2 Червня 2020 | 808

Нардеп Марчук підписався у Верховній Раді за відставку Авакова

У Верховній Раді почали збір підписів за відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Народний депутат від партії «Голос» Ярослав Юрчишин написав у Facebook, що постанову вже підписали майже 50 депутатів від «Голосу» та «Слуги народу».

47 депутатів Голос та Слуга Народу підтримують те, що за згвалтування у відділках поліції, розстріл Кирила Тлявова, призначення на ГУ поліції в областях сепаратистів та блокування реформ поліції має бути відповідальність, – зазначив Юрчишин.

На документі видно, що проєкт постанови підписав, зокрема, нардеп від 193 округу Ігор Марчук.

Як відомо, для ініціювання розгляду якогось питання у парламенті питання необхідно зібрати мінімум 150 підписів депутатів. Згідно зі статтею 18 закону про Кабінет міністрів, Верховна Рада може звільнити члена уряду: за його заявою, за поданням прем’єр-міністра або президента та за власною ініціативою. Рішення Ради про звільнення з посади члена Кабміну приймається у формі постанови.

Натомість Марчук у Facebook пояснив, що зараз депутати фракції «Слуга народу» готують створення нової процедури звільнення міністрів через механізм інтерпеляції.

Після розгляду інтерпеляції можуть бути проведені дебати стосовно предмету розгляду питання та прийнято резолюцію – схвальну або критичну. У результаті подальшого голосування до уряду (або окремого міністра) може бути виголошена недовіра, унаслідок чого уряд у повному складі або частково піде у відставку, – пояснив Марчук.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

А як ви оцінюєте діяльність Арсена Авакова?

11
18

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: