23 Квітня 2018 | 658

Нагородна комісія не захотіла забирати звання у трьох «почесних» кам’янчан

Сьогодні, 23 квітня, нагородна комісія при Кам’янець-Подільській міській раді розглянула клопотання депутата Геннадія Бенкендорфа про позбавлення звання «Почесний громадянин міста Кам’янця-Подільського» трьох осіб.

Мова йде про першого голову міської ради Михайла Кушелева, колишнього голову військово-революційного комітету 12-го армійського корпусу Федора Попова і керівника організації болгарського міста-побратима Тутракана Василки Каневої Маринової, яка удостоєна була цього звання «за зміцнення партнерських зв’язків». Першим двом звання присвоєно ще 1967 року, третій – 1986-го.

«Але оскільки питання виникло зараз, а нагородна комісія діє відповідно до положення від 2016 року, позбавити даного звання можна лише у випадку вчинення цією особою кримінального злочину», – прокоментував засідання мер міста Михайло Сімашкевич на своїй сторінці у Facebook.

Крім того, зазначив Сімашкевич, дія закону про декомунізацію, на який посилається автор клопотання, не поширюється на почесні звання і відзнаки.

Таким чином члени комісії не підтримали пропозицію про позбавлення звання вищевказаних осіб.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: