20 Жовтня 2017 | 508

На що у Кам’янці планують витратити 2,7 мільйона з держбюджету

Міська казна Кам’янця-Подільського отримала додатково субвенцію з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у розмірі 2 мільйонів 700 тисяч гривень.

Як повідомляє прес-служба міської ради, 20 жовтня представники депутатського корпусу спільно з міським головою обговорили куди заплановано перерозподілити отриману субвенцію

300 тисяч – на придбання ще одного обладнання в управління надання адміністративних послуг для оформлення та видачі біометричних паспортів та ID-карток. Аналогічне обладнання вже запустили в дію 19 жовтня, проте в день можливо здійснити обслуговування не більше двадцяти осіб. Тому щоб покращити якість обслуговування потрібна ще одна робоча станція.

1 мільйон 200 тисяч гривень –  на Управління освіти і науки.  І якщо цьогоріч потреби освітньої галузі забезпечені майже повністю, то в наступному році, враховуючи проект державного бюджету, незабезпеченість в коштах по освітній субвенції складатиме як мінімум шість мільйонів гривень.

1 млн. 190 тисяч гривень – на капітальний ремонт вулиць Папаніна та Вутіша.

Також, за попередньою інформацією, незабаром до скарбниці міста може надійти ще один транш коштів з державного бюджету.

 

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

1
11

Поділитися з друзями:

реклама