2 Березня 2018 | 412

Молодіжна столиця: команда Савчука знайшла «перемогу» у програші Кам’янця

16 лютого команда із Кам’янця-Подільского захищала місто у кінцевому етапі національного конкурсу «Молодіжна столиця України». Проте, попри програш в мерії все ж знайшли «перемогу».

«І хоч перше місце залишилося не за нами, кам’янчани впевнені – участь у проекті вже стала перемогою для міста, а вихід у фінал – це наступний крок до досягнення мети», – йдеться у повідомленні на офіційному сайті міської ради.

Зазначається, що вчора, 1 березня, у в прес-центрі міської ради було підсумовано участь в конкурсі, та «проаналізовано всі використані можливості і незадіяні ресурси».

На заході виступили заступник міського голови Вадим Савчук, заступник завідувача відділу молоді та спору Лілія Шкира та регіональний координатор конкурсу «Молодіжна столиця України» в Хмельницькій області МСУ Олександр Марчук.

Вони «поділилися емоціями, враженнями від захисту міста перед членами Наглядової ради конкурсу. І зазначили, що той досвід, який вони отримали від спілкування з іншими учасниками проекту, і загалом від події, сміливо можна використовувати нашому місті при реалізації інших молодіжних проектів», додають у мерії.

В міськраді вважають, що зважаючи на те, що Львів, як місто-переможець, наступного року не зможе подати заявку на участь в конкурсі, в Кам’янця є всі шанси здобути омріяну перемогу.

«На чому зробити акцент – Кам’янець уже знає. А за представлення нашого міста на національному рівні в такому серйозному конкурсі Вадим Савчук наприкінці зустрічі від імені міського голови вручив всім активним учасникам нагороди», – резюмували у прес-службі міської ради.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: