22 Грудня 2017 | 518

Кам’янець-Подільський претендуватиме на звання «Молодіжна столиця України»

21 грудня у сесійній залі міської ради відбулося обговорення участі Кам’янця-Подільського у національному конкурсі «Молодіжна столиця України» від Міністерства молоді та спорту.

Як повідомили у прес-службі мерії, за участю представників молодіжних організацій міста, громадських активістів, представників Молодіжної ради в режимі skype-зв’язку відбулася офіційна презентація проекту.

На початку зустрічі було представлено відео «Я за Кам’янець-Подільський в конкурсі Молодіжна столиця України» режисера Максима Тимінського. Після чого заступник міського голови Вадим Савчук розповів про молодіжну політику в місті, участь у конкурсі з боку міської влади.

«У рамках презентації громадські активісти мали нагоду виступити на актуальні для молоді теми, представити свої успішні ініціативи, обговорити очікування молодих людей від роботи міської влади та запропонувати власні ідеї щодо покращення умов для учнівської та студентської молоді в місті», – зазначили у міськраді.

Також було поінформовано про роботу над заповненням заявки для участі в конкурсі і нагороджено переможницю конкурсу есе «Чи може Кам’янець-Подільський стати молодіжною столицею України» Оксану Грушанську – студентку К-ПНУ ім. І. Огієнка.

Наприкінці зустрічі відбулася презентація промо-відео «Кам’янець – молодіжний» режисера Андрія Зайця та заслухано пост-думки молоді про реалізацію молодіжної політики в місті.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

9
1

Поділитися з друзями:

реклама