26 Квітня 2018 | 511

«Міськтепловоденергія» посилює заходи безпеки на пропускному режимі

Кам’янець-Подільське комунальне підприємство «Міськтепловоденергія» посилює заходи безпеки на пропускному режимі до адміністративної будівлі по вулиці Тімірязєва, 123.

Як повідомили у прес-службі КП, за підсумками проведеної перевірки дотримання заходів безпеки на котельнях та інших об’єктах КП «Міськтепловоденергія» підприємству надано ряд рекомендацій стосовно невідкладного їх посилення.

На підприємстві зазначають, що пропускний режим до адміністративної будівлі буде здійснюватися з посиленими заходами безпеки, адже адмінбудівля КП «Міськтепловоденергія» на вулиці Тімірязєва, 123 «розташована поруч з об’єктом підвищеної небезпеки».

Вхід до адміністративної будівлі здійснюватиметься лише через пости забезпечення пропускного режиму, що обладнані відповідними системами контролю допуску.

«Допуск до службових приміщень адміністративних будівель КП «Міськтепловоденергія», які знаходяться поруч з об’єктами підвищеної небезпеки буде надано за умови пред’явлення працівнику підрозділу охорони службового посвідчення або тимчасової перепустки. Оформлення тимчасових перепусток буде здійснюватися службою охорони підприємства на місці за умови пред’явлення документа, що посвідчує особу», – додають у прес-службі підприємства.

Питання, що стосуються надання послуг та розрахунків за них можна буде з’ясовувати в пунктах прийому платежів або за телефонами відповідних служб КП «Міськтепловоденергія».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: