2 Грудня 2016 | 639

«Міськтепловоденергія» хоче ще 5 мільйонів на реконструкцію котельні

Комунальне підприємство «Міськтепловоденергія» має намір укласти додатковий договір на «реконструкцію котельні з переобладнанням котлів на альтернативні види палива по вулиці Жукова, 2. Друга черга (встановлення одного твердопаливного котла на щепі та двох на солом’яній пелеті)».

Відповідне оголошення розміщено на сайті публічних закупівель ProZorro.

Закупівля буде проведена за переговорною процедурою, обгрунтування –  «необхідність проведення додаткових будівельних робіт, не зазначених у початковому проекті, але які стали через непередбачувані обставини необхідними для виконання проекту за сукупності таких умов: договір буде укладено з попереднім виконавцем цих робіт, такі роботи технічно чи економічно пов’язані з головним (первинним) договором; загальна вартість додаткових робіт не перевищує 50 відсотків вартості головного (первинного) договору».

Про які саме роботи йдеться, в оголошені не повідомляється.

Таким чином товариство з обмеженою відповідальністю «КМП ФІРМА “ЕКОТЕП”»,  отримає додатково 5 мільйонів 377 тисяч 332 гривні.

«На даний час ТОВ “КМП ФІРМА “ЕКОТЕП” проводить виконання робіт другої черги. Через непередбачувані обставини виникла необхідність в проведенні додаткових будівельних робіт, не передбачених початковим проектом реконструкції. Другу чергу початкового проекту скориговано та отримано експертний звіт», – йдеться в обгрунтуванні переговорної процедури.

Нагадаємо, що 25 серпня 2015 року  КП «Міськтепловоденергія» уклало договір на реконструкцію котельні з переобладнанням котлів на альтернативні види палива по вул. Жукова, 2 з Товариством з обмеженою відповідальністю “КМП ФІРМА “ЕКОТЕП” на суму 20 мільйонів 272 тисячі 406 гривень.

Оскаржити намір укласти вищевказаний договір можна до 12 грудня. Якщо ж цього не станеться, то загальна вартість реконструкції котельні збільшиться до 25,6 млн. грн.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

1
13

Поділитися з друзями:

реклама