4 Липня 2018 | 1864

Колишній губернатор Хмельниччини дорікнув президенту за ігнорування відкриття ТЕС

3 липня у Кам’янці-Подільському офіційно відкрили новозбудовану ТЕС, що працюватиме на твердому паливі та газі.

Будівництво здійснювалося за підтримки Світового банку, який надав кредит на цей проект під мінімальний відсоток.

Зважаючи, що в Україні такого роду ТЕС ще немає, то були очікування, що на відкриття прибуде Прем’єр-міністр України або і сам Президент. Принаймні, такі чутки ширилися Кам’янцем.

Але під час відкриття високих гостей не було. Вищу владу представляв голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження Сергій Савчук.

З цього приводу обурився екс-губернатор Хмельниччини, а нині позаштатний радник Президента України Олександр Корнійчук. Його допис у Фейсбуку цитує НГП:

“Сьогодні у Кам’янці-Подільському відкрили єдину в Україні біо-теплоелектростанцію потужністю 45 МВт. Ця станція дозволить скоротити споживання природного газу і працюватиме на відходах з кукурудзи, соняшника та деревній щепі. Це проект національного масштабу, який заслуговує уваги та підтримки всіх щаблів влади. Але, на жаль, керівництво країни не проявило сьогодні цю увагу на належному рівні”.

У цьому ж дописі Олександр Корнійчук висловив підтримку і генеральному директору КП “Міськтепловодергія” Валерію Гордійчуку: “Валерію Григоровичу, так тримати! Попри всі негативні моменти, що Вам довелось пережити, Ви впорались і Вам вдалось! Ви не словами, а реальними справами наближаєте енергонезалежність нашої Хмельниччини і України загалом!”

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: