3 Листопада 2016 | 260

Кам’янецькі депутати виділили КП «Міськтепловоденергія» 5 мільйонів гривень

Сьогодні у Кам’янці-Подільському відбулась 20 позачергова сесія міської ради. На порядок денний виносилось всього одне питання: про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік.

Згідно рекомендацій начальника фінансового управління Оксани Гут та листа генерального директора комунального підприємства «Міськтепловоденергія» Валерія Гордійчука, пропонувалося виділити «Міськтепловоденергії» поворотну фінансову допомогу в розмірі близько 5 мільйонів гривень для внесення предоплати НАК «Нафтогаз-Україна».

За словами Валерія Гордійчука, проблема в тому, що газовий монополіст вимагає вносити наперед предоплату за спожитий природній газ, а враховуючи те, що платіжки за теплопостачання та гарячу воду ще не прийшли кам’янчанам, підприємство не має вільних коштів, щоб розрахуватись з облгазом.

Як заявив секретар Кам’янець-Подільської міської ради Дмитро Васильянов, схожа ситуація відбувається у більшості міст України. Кошти на ці потреби виділять завдяки перевиконанню дохідної частини бюджету та перерозподілу ресурсів.

Депутати підтримали пропозицію фінуправління та більшістю голосів таки виділили підприємству поворотну допомогу: «За» – 24, «проти» – 4, утримався – 1 та не голосував один народний обранець.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

6
17

Поділитися з друзями:

реклама