
Кам’янецькі депутати узаконили використання червоно-чорного прапору над мерією
Депутати Кам’янець-Подільської міської ради сьогодні на черговій сесії ухвали рішення дев’ять разів на рік підіймати революційний прапор ОУН біля адміністративного будинку Кам’янець-Подільської міської ради, а також на будівлях, у яких розміщуються органи місцевого самоврядування.
Відповідний проект рішення підтримали 32 із 33 депутатів.
Так, червоно-чорний прапор вивішуватимуть у певні дати, пов’язані із визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшануванням пам’яті Героїв. Найближча дата – 21 травня (День пам’яті жертв політичних репресій).
Як повідомляло Vdalo.info, 20 лютого, під час проведення мітингу-реквієму «Герої не вмирають», депутат міськради від ВО «Свобода» Михайло Посітко повідомив, що його депутатська фракція ініціюватиме підняття червоно-чорного прапора ОУН на адміністративній будівлі Кам’янець -Подільської міської ради. Ініціативу також підтримав командир 7-ї резервної сотні ДУК «Правий Сектор» Олександр Попов.
Згодом стало відомо, коли в Кам’янці хочуть вивішувати червоно-чорний прапор.