27 Лютого 2018 | 752

Стало відомо, коли в Кам’янці хочуть вивішувати червоно-чорний прапор

Біля адміністративного будинку Кам’янець-Подільської міської ради, а також на будівлях, у яких розміщуються органи місцевого самоврядування, пропонується дев’ять разів на рік підіймати революційний прапор ОУН.

Відповідний проект рішення розміщено на офіційному сайті міськради.

Так, червоно-чорний прапор пропонується вивішувати у певні дати, пов’язані із визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшануванням пам’яті Героїв.

proekt

Також у проекті рішення рекомендується керівникам підприємств, установ і організацій, незалежно від форм власності, громадських об’єднань міста Кам’янця-Подільського вивішувати революційний прапор ОУН на будівлях у вищевказані дні.

Питання щодо використання червоно-чорного прапору депутати розглядатимуть 6 березня на 52-ій сесії Кам’янець-Подільської міської ради.

Як повідомляло Vdalo.info, 20 лютого, під час проведення мітингу-реквієму «Герої не вмирають», депутат міськради від ВО «Свобода» Михайло Посітко повідомив, що його депутатська фракція ініціюватиме підняття червоно-чорного прапора ОУН на адміністративній будівлі Кам’янець -Подільської міської ради.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

23
6

Поділитися з друзями:

реклама