2 Листопада 2018 | 1154

У Гордійчука визнали, що кам’янчанам не варто чекати на зниження тарифів на тепло

У комунальному підприємстві «Міськтепловоденергія» визнали, що попри відкриття у Кам’янці-Подільському ТЕС на альтернативних джерелах палива, місцевим мешканцям все ж не вдасться відчути очевидне зниження тарифів на тепло.

Про це Vdalo.info повідомили у прес-службі КП «Міськтепловоденергія».

«Насамперед зазначимо, що перехід на альтернативні види палива для нашого міста та держави загалом – це не стільки економія коштів, скільки можливість зберегти діючу систему та централізованого опалення. В умовах нинішньої військової агресії це питання не просто важливе, а й стратегічне. Адже варто газопостачальникам перекрити подачу «блакитного палива» і цілі міста вмить можуть опинитися без тепла і альтернативи його отримувати. Тоді як КП «Міськтепловоденергія» на даний момент може максимально відмовитися від використання російського газу та перейти на альтернативні види палива, забезпечуючи надійну гарантію на тепло в домівках кам’янчан», – заявила речниця гендиректора КП Валерія Гордійчука.

Що стосується тарифів на теплову енергію вироблену з альтернативних джерел, то в «Міськтепловоденергії» кивають на Закон України «Про теплопостачання», де вказується, що ціни повинні становити не менше 90% тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу.

«Окрім того, зважаючи на значне зростання вартості природного газу, енергоносіїв, ріст мінімальної заробітної плати та темпи інфляції, відчути очевидне зниження тарифів на тепло споживачам, на жаль, не вдається», – пояснили у профільному комунальному підприємстві.

Також зазначається, що нова теплоелектростанція наразі замінила потужності застарілої газової ТЕЦ та дозволить замістити споживання природного газу на 65 відсотків.

«Таким чином, КП «Міськтепловоденергії» за будь-яких обставин зможе зберегти налагоджену систему теплопостачання міста, а у перспективі – хоча б стримувати темпи росту тарифів для населення», – резюмували у прес-службі.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

6
53

Поділитися з друзями:

реклама