22 Листопада 2019 | 792

Зеленський призначив нового голову Хмельницької ОДА: що відомо про Габінета

На офіційному сайті президента України з’явився указ Володимира Зеленського від 21 листопада про призначення головою Хмельницької облдержадміністрації Дмитра Габінета.

Іншим указом Зеленський звільнив Володимира Кальніченка від тимчасового виконання обов’язків голови Хмельницької ОДА.

Сьогодні представив громаді нового голову Хмельницької ОДА перший заступник глави Офісу президента України Сергій Трофімов.

Габінет є керівником громадської організації «Форпост народовладдя», а також помічником на громадських засадах нардепа від «Слуги народу» Миколи Стефанчука.

37-й річний чиновник – уродженець та мешканець Хмельницького. Кандидат юридичних наук, викладав в Україні та в одному з університетів Польщі.

ЗМІ повідомляють про зв’язок Габінета із чинним нардепом Сергієм Лабазюком. Зокрема, Габінет був спостерігачем на останніх виборах від громадської організації «Завжди поруч! За Хмельниччину!», якою керує Віолета Лабазюк – дружина депутата.

А ще в 2014 році Габінет представляв інтереси Сергія Тігіпка та його партії Сильна Україна в одномандатних виборчих округах на позачергових виборах.

Згідно з декларацією Габінета за 2018 рік, він має земельну ділянку в Новоушицькому районі площею 470 квадратних метрів. Разом з матір’ю Габінет володіє квартирою на 61,8 квадратних метра та гаражем на 21,9 квадратних метра. Чиновник має авто «Москвич» 1983 року випуску.

Основним своїм місцем роботи Габінет вказав Хмельницький кооперативний торговельно-економічний інститут. Там він за рік заробив 51 тисячу 841 гривню. Габінет також у готівці зберігає 8 тисяч євро.

Габінет працював також за сумісництво та отримував гонорари у таких установах:

  • військова частина А 2339 – 33 тисячі 932 гривні;
  • Університет Марії Кюрі-Склодовської в Любліні (Польща) – 161 тисяча 574 гривні (гонорар);
  • Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти – 1440 гривень (гонорар).

Фото: НГП

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: