28 Травня 2020 | 2153

Зброя, коштовності та мільйонні доходи: перша е-декларація нардепа Марчука

Народний депутат України від 193 виборчого округу Ігор Марчук за кілька днів до дедлайну вперше опублікував е-декларацію за 2019 рік.

Зазначимо, що уся нерухомість нардепа зосереджена на Київщині. Так, Марчук має у власності та оренді три земельні ділянки загальною площею 5753 м2. Також родина Марчуків задекларувала дві квартири у Києві та садовий будинок на майже 200 «квадратів» у Броварському районі.

З ювелірних виробів депутат вказав у декларації чотири обручки Luca Carati та Zancan, чоловічий браслет, жіночі сережки, жіночу обручку з діамантом, ще одну з агатом та діамантами та жіночий ланцюжок від Tiffany. Ігор Марчук також має два годинники Breitling та Dubey & Schaldenbrand.

Також депутат володіє міні-колекцією зброї – карабін Blaser R93 Super Exclusive та штуцери Blaser K95 Luxus Exclusive Custom і Merkel K4 Stutzen.

Вартість ювелірки та зброї у декларації не вказана.

Власного автомобіля депутат не має, натомість орендує Mercedes-Benz GLE 250D 4 MATIC у фірми ТОВ «М-ЕНД-С», бенефіціаром якої є сам Ігор Марчук.

Депутат має корпоративні права у понад десятку підприємств та є кінцевим бенефеціарним власником 14 товариств з обмеженою відповідальністю.

У графі «корпоративні права» народний депутат вказав, що передав їх усі в управління.

Дружина Олена Марчук натомість має частку у двох товариствах з обмеженою відповідальністю.

Доходи:

У 2019 році Ігор Марчук отримував зарплату у Верховній Раді, за сумісництвом у своїх фірмах, благодійну допомогу (знову ж таки від своїх підприємств), дивіденти та «матеріальне благо з оплати витрат на участь у навчанні» від партії «Слуга народу». Сукупний дохід нардепа становив 2,2 млн грн. Олена Марчук натомість заробила 3,4 млн грн.

Разом подружжя Марчуків за 2019 рік заробило понад 5,6 млн гривень.

У різних банках сімейство зберігає майже 64 тисячі гривень та тисячу євро. А от готівкою – 480 тисяч доларів, 250 тис. євро та 100 тис. гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: