15 Листопада 2020 | 7764

Вибори мера Кам’янця-Подільського: з’явилися результати екзитполу

Дослідницька компанія «Ю.С.С.» спільно з громадською організацією «Громадська ініціатива дій» провела 15 листопада 2020 року, в день повторного голосування на виборах Кам’янець-Подільського міського голови, екзитпол в Кам’янець-Подільській міській громаді.

Як повідомляється на сайті «Ю.С.С», екзитпол проходив на 20 виборчих дільницях. Загальний фактичний обсяг вибірки (станом на 19:00) – 1 833 респондентів. Середня кількість опитаних на кожній виборчій дільниці – 92. Статистична похибка репрезентативності частки ознаки з довірчою ймовірністю 0,99 не перевищує 3,0%.

Результати опитування

Згідно з результатами опитування (станом на 19:00 15 листопада 2020 року), більшість (62,2%) респондентів – жителів Кам’янець-Подільської міської громади, які брали участь у повторному голосуванні на виборах Кам’янець-Подільського міського голови та погодилися взяти участь у екзитполі – проголосували за Михайла Посітка (партія «Всеукраїнське об’єднання «Свобода»).

За Володимира Мельниченка (самовисування) віддали свої голоси 36,8% опитаних. Крім того, 1,0% респондентів відповіли, що вони залишили виборчий бюлетень незаповненим, проголосували проти обох кандидатів або іншим чином зіпсували виборчий бюлетень.

Генеральна сукупність екзитполу – виборці, які проголосували на виборчих дільницях Кам’янець-Подільської міської громади (крім спеціальних дільниць).

Методика опитування. В ході проведення екзит-полу опитувалися респонденти, які щойно проголосували та вийшли з виборчої дільниці. При опитуванні респондентів використовувалася методика «таємного голосування» (secret ballot). Суть вказаної методики полягала в тому, що під час опитування замість прямого запитання «За кого Ви проголосували?», респонденту пропонувалося самостійно позначити в анкеті прізвище кандидата, за якого він (вона) проголосував (проголосувала), та вкинути заповнену анкету в запечатану урну.

Вибірка – триступенева кластерна (територіальна), репрезентативна для Кам’янець-Подільської міської громади в цілому. Формування вибірки відбувалося в три етапи: 1) визначення населених пунктів, в яких буде проводитися екзитпол; 2) визначення виборчих дільниць (вибиралися виборчі дільниці з однаковою ймовірністю); 3) систематичний покроковий відбір респондентів, які проголосували на виборчих дільницях. Крок відбору респондентів був однаковим на всіх виборчих дільницях і постійним протягом усього часу опитування.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: