10 Вересня 2018 | 3759

Все, що вам не сказали на відкритті скандального спортмайданчика на Черьомушках

До Дня фізичної культури і спорту 7 вересня на мікрорайоні Черьомушки відбулося відкриття спортивного майданчика. Урочистості, привітання, подяки нардепу та міському голові. Все в кращих традиціях.

Тепер усі бажаючі зможуть із задоволенням грати у футбол, а також проводити заняття з фізкультури на майданчику з якісним покриттям, – обіцяв нардеп Мельниченко.

Мер Кам’янця Михайло Сімашкевич також не забув нагадати, що побувати майданчик «вдалося завдяки народному депутату Володимиру Мельниченку, за що йому велика подяка». Ймовірніше всього, мова йде про «сприяння» у виділенні коштів, адже майданчик побудований виключно за гроші з державного та міського бюджетів.

Але після того, як музика стихла, а діти, спеціально зібрані на стадіоні з такої нагоди, розійшлись по домівках, з’ясувалося, що насправді майданчик планують відкрити лише 20 вересня. Та й вільно користуватись новим зеленим покриттям діти навряд чи зможуть.

Зачинений замок на вході до спортивного майданчика викликав обурення кам’янчан у мережі Facebook.

Це те саме, що подарувати дитині іграшку, поставити перед її очима на стіл і сказати їй – не чіпай! – зазначив користувач Вадим Дятлов.

До кого звертатись по ключ?! Він взагалі існує? Чи стадіон – це тільки демонстрація, демо-версія? – обурився користувач Вадим Шаповалов.

Ось ми, наприклад, живемо біля Сільхоз академії. Є маленький син, 2,10. Дуже часто ще з дітками чи просто з чоловіком граємо на стадіоні м’яча з дитиною. В такому віці команду ж не збереш. Тай футболом це не назвеш. Але розвиток для дитини є. А якщо жити на Черемушках, то м’яча вже поганяти ніде ((((( дуже шкода. Де в діток бажання до гри з’явиться, якщо з дитинства не будуть нею зацікавлені. В дворах місця ж немає, – написала Snejka Snow.

Моя думка як мами, то жах якийсь! Віджали майданчик і все. Раніше грали на траві, ніяких проблем не було за збереженням. Краще б не робили нічого!! Було поле, діти бігали, коли хотіли і коли їм виходило. Обурення немає меж!! Краще перегляньте вашу політику, бо зірвуть замок і будуть діти грати, коли хочуть, а не коли влада їм дозволить! – зазначила користувач Gianna Kushnir.

В понеділок вранці, 10 вересня, на сторінці директора департаменту гуманітарної політики Альони Куземи з’явилось наступне повідомлення:

  • Майданчик із штучним покриттям для гри у футбол почне працювати з 20 вересня.
  • З 10 по 19 вересня формується розклад занять.
  • Для подачі заявок звертатись до Віктора Івановича за телефоном 067-384-08-74.


Під час телефонної розмови вказаний у повідомленні Віктор Іванович роз’яснив батькам дітей, які проживають на Черьомушках умови користування майданчиком.

  1. Щоб пограти у футбол, необхідно спершу утворити команду мінімум з 10 чоловік.
  2. У такої команди повинен бути старший, хто нестиме відповідальність за дітей.
  3. Команда повинна складатись з дітей приблизно одного віку.
  4. Після утворення команд з усіма бажаючими буде проведена  зустріч, де буде встановлено графік занять на майданчику.

Також Віктор Іванович зазначив, що наразі ведуться розмови щодо встановлення плати за користування майданчиком після певної години, ймовірно після 16:00.

Плата буде невеликою, але вона необхідна, адже покриття буде зношуватись і його потрібно буде ремонтувати, – зазначив Віктор Іванович.

Натомість Альона Кузема запевнила Vdalo.info, що питання про запровадження плати наразі навіть не обговорюється.

Також в коментарі до своєї публікації вона зазначила ще одну умову доступу до майданчика – бігати по новому покриттю в шипованих бутсах, до прикладу, не бажано, варто мати змінне взуття.

Директор департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради Альона Кузема в коментарі Vdalo.info пояснила, що майданчик наразі знаходиться на балансі її департаменту, питання про запровадження плати за користування наразі не розглядається.

Зараз формується розклад груп, адже футбол –  це командна гра, дитина ж сама грати не зможе. Віктор Іванович, який відповідає за процес формування розкладу занять, – колишній викладач, член ветеранської збірної з футболу, житель мікрорайону Черьомушки. Зараз не йде мова про те, щоб була платня за заняття, – заявила Альона Кузема.

За її словами, ймовірно, виконавчий комітет вирішувати питання, хто візьме на баланс спортмайданчик.

ТзОВу «Слон 17», яке займалося будівництво майданчику, його точно не передадуть. Це ж будівельна фірма, – додає Альона Кузема на уточнююче запитання.

Чому стадіон офіційно та помпезно відкрили 7 вересня, а де-факто там зможуть займатися не раніше 20 числа?

Зараз ще закріплюється обмежувальна сітка. Також необхідний час на формування команд, – зазначає очільниця департаменту гуманітарної політика.

Як відомо, раніше стадіон на мікрорайоні Черьомушки знаходився у вільному користуванні. Тут займались як учні та студенти прилеглих навчальних закладів, так і діти. Мешканці мікрорайону вечорами виходили на пробіжки.

Після того, як депутат міської ради Валерій Слободян розпочав будівництво багатоповерхівки поруч зі стадіоном, з’явилась концепція нового спортивного майданчика, значно меншого за розмірами ніж сам стадіон. Решта території стадіону, найімовірніше, відійде до новобудови депутата, адже зараз прибудинкової території там майже немає – будівля впирається в гаражі та житловий будинок.

Нагадаємо, у грудні 2017 року Vdalo.info повідомляло, будівництво спортмайданчику по вулиці Героїв Небесної Сотні коштуватиме 1 млн. 461 тис. 298 грн (735,9 тисяч виділено з держбюджету, 725,3 тис. – з міської казни).

Роботи виконує ТзОВ «Слон 17», яке було засноване менш ніж за місяць до підписання договору на будівництво вищевказаного майданчика. До слова, за адресою проживання одного із засновників ТзОВ «Слон 17» Сергія Шевченка також зареєстровано ТзОВ «Альфа 15», співвласницею якого є Олена Володимирівна Мельниченко, ймовірно донька нардепа Володимира Мельниченка.

Читайте також матеріали: 

Хто будує скандальне міні-футбольне поле на Черьомушках

Не «підтримкою» єдиною? Сусід фірми з орбіти Мельниченка відкриє стадіон в Кам’янці

Дмитро Шеремета, Євгенія Соловська, © Vdalo.info
Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

А як ви оцінюєте відкриття майданчика на таких умовах?

12
73

Поділитися з друзями:

реклама