21 Грудня 2017 | 3025

Хто будує скандальне міні-футбольне поле на Черьомушках

Департамент гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради 20 грудня уклав два договори на будівництво спортивних майданчиків для міні-футболу зі штучним покриттям.

Як йдеться у тендерній документації, яка розміщена у системі ProZorro, спортмайданчик по вулиці Героїв Небесної Сотні, будівництво якого вже викликало хвилю обурення у сомережах,  коштуватиме 1 млн. 461 тис. 298 грн (735,9 тисяч виділено з держбюджету, 725,3 тис. – з міської казни).

Мешканці мікрорайону Черьомушки ще на початку грудня висловлювали побоювання, що збудувавши міні-поле, решту великого стадіону у дітей заберуть під забудову.

doc2

Роботи з будівництва міні-футбольного поля виконуватиме ТзОВ «Слон 17». За інформацією аналітичної системи YouControl, засновники та бенефіціари підприємства – Сергій Шеврін та Сергій Шевченко. Розмір статутного капіталу – 1 тисяча гривень.

doc1

Варто зазначити, що ТзОВ «Слон 17» було засноване менш ніж за місяць до підписання договору на будівництво вищевказаного майданчика.

Директор департаменту гуманітарної політики Альона Кузема запевнила в коментарі Vdalo.info, що незважаючи на те, що підприємство «Слон 17» лише нещодавно зареєстроване, воно має «усі необхідні потужності та можливості» для проведення робіт.

Будівництво на Героїв Небесної Сотні, фото: Лариса Діновська, 8 грудня 2017 р.

Будівництво на Героїв Небесної Сотні, фото: Лариса Діновська, 8 грудня 2017 р.

До слова, за адресою проживання Сергія Шевченка також зареєстровано ТзОВ «Альфа 15», співвласницею якого є Олена Володимирівна Мельниченко, ймовірно донька нардепа Володимира Мельниченка.

Будівництво міні-футбольного поля, фото: Лариса Діновська

Будівництво міні-футбольного поля, фото: Лариса Діновська

Натомість вартість міні-стадіону по вулиці Максимчука на селищі Цукрового заводу становить 1 млн. 461 тис. 297 грн. Фінансування відбуватиметься за рахунок коштів з державного та міського бюджетів. Роботи виконуватиме місцевий ФОП Богдан Фуркевич.

doc

Строк будівництва спортмайданчиків – до 31 грудня 2018 року.

Дмитро Шеремета, © Vdalo.info
Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

А ви підтримуєте ідею будівництва на Героїв Небесної Сотні?

21
65

Поділитися з друзями:

реклама