10 Березня 2021 | 3613

Стадіон у Кам’янці-Подільському: в суді розглядатиметься справа про привласнення 3,3 млн грн

Хмельницька обласна прокуратура у судовому порядку вимагає розірвати договір з підрядником, який за 11 млн грн мав провести капітальний ремонт стадіону в м. Кам’янець-Подільський.

Проведення капітального ремонту міського стадіону ім. Г.А. Тонкочеєва у м. Кам’янець-Подільський заплановано в рамках президентської програми «Велике будівництво».

На підставі рішення тендерного комітету департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради у червні минулого року із переможцем відкритих торгів укладено договір про проведення робіт вартістю понад 11 млн грн.

На виконання умов правочину замовником товариству відразу сплачено аванс у розмірі майже 3,4 млн грн.

В свою чергу підрядник зобов’язався виконувати роботи, визначені проектно-кошторисною документацією, та звітувати про використання коштів.

Разом з тим станом на січень 2021 року він цього не зробив, підтвердив виконання робіт вартістю лише 96 тис грн, а невикористану частину авансу до міської ради не повернув.

«Реагуючи на виявлені порушення та діючи на захист інтересів держави, Хмельницька обласна прокуратура у судовому порядку вимагає розірвати договір про закупівлю та стягнути з товариства невикористану суму авансового платежу на суму майже 3,3 млн грн», – повідомив начальник управління представництва інтересів держави у суді обласної прокуратури Андрій Гаврилик.

Позов перебуває на розгляді у господарському суді Хмельницької області.

Нагадаємо, нещодавно міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Посітко зазначив:

Трирічна історія з фірмою підрядником, яка взялась реставрувати центральний міський стадіон ім. Г. Тонкочеєва підходить до завершення, адже кошти державою були виділені чималі, а роботи ще в серпні 2020 призупинені і замовник з підрядником зайшли в глухий кут: стадіон міг стати черговою руїною, – зазначив міський голова.

В результаті діяльності комісії, створеної в грудні 2020 року та завдяки позиції керівника Хмельницької ОДА Сергія В’ячеславовича Гамалія сьогодні перед містом нові перспективи.

Тепер ми отримаємо не одне спортивне поле ( як було передбачено раніше), а й весь належний комплекс спортивної інфраструктури стадіону: відновлену адмінбудівлю, побудовані трибуни, паркувальний майданчик для учасників змагань.

Обов’язковою умовою для фінансування проєкту великого будівництва з Фонду регіонального розвитку є співфінансування з міського бюджету, що й передбачили депутати у розмірі 5 млн грн.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

110
3

Поділитися з друзями:

реклама