28 Травня 2020 | 4940

У лікарні Кам’янця-Подільського почали розслідування через зараження Covid-19

У  зв’язку із закриття терапевтичного відділення Кам‘янець-Подільської міської лікарні через поширення коронавірусу перший заступник голови Хмельницькоі ОДА Роман Примуш провів брифінг.

«Ситуація в цьому закладі дійсно складна. У терапевтичному відділенні тривалий час, близько 10 днів, перебував хворий, у якого підтвердився COVID-19. Зараз з цього приводу відбувається службове розслідування і ми розбираємося, чому цей хворий лікувався у терапевтичному, а не інфекційному відділенні, і чому про це не було повідомлено місцевий та обласний штаби», – цитує посадовця посадовця телеграм-канал XM-inside.

За його словами, медики через непоінформованість про хворого з коронавірусом не були достатньо захищені під час контакту з ним і між персоналом. У контактних осіб досліджено зразки біоматеріалів методом ПЛР. За останніми даними Covid-19 підтверджено у 6 медпрацівників та 10 пацієнтів лікарні.

Отож, інфіковані пацієнти будуть госпіталізовані до Хмельницької інфекційної лікарні.

Також, спікер припустив, що кількість осіб, які контактували з підтвердженими хворими, може коливатися в межах 70. У них вже почали відбирати біоматеріали для ПЛР-дослідження.

Загалом у Кам‘янці-Подільському на цей час лабораторно підтверджено захворювання у 71 особи. Роман Примуш назвав місто «антилідером» в області.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

16
33

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: