6 Лютого 2019 | 1461

У Кам’янці-Подільському депутат, який назвав добровольця провокатором під час зустрічі з Гриценком, публічно вибачився

Сьогодні, 6 лютого, під час сесії міської ради, депутат міської ради Василь Гаврилюк вибачився перед представником ДУК «Правий Сектор» Олександром Поповим через конфлікт, який стався під час зустрічі з кандидатом у Президенти Анатолієм Гриценко.

Нагадаємо, що у Кам’янці-Подільському під час зустрічі Анатолія Гриценка з мешканцями міста із зали, де відбувалося зібрання, вивели представників проекту «Скажений Доброволець» та ДУК «Правий Сектор». Їх звинуватили в провокаціях та порушенні громадського порядку. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

Зустріч Анатолія Гриценка з виборцями відбувалася 2 лютого у Кам’янець-Подільському міському будинку культури. Біля входу до будівлі розмістили два агітаційні намети, в яких роздавали газети «Громадянська позиція» за січень 2019 року та просили усіх, хто прийшов на зібрання, зазначити прізвище, ім’я, по батькові і поставити підпис на аркуші для обліку кількості прихильників.

Під час самої зустрічі, яка включала доповідь кандидата і відповіді на питання присутніх,  трапився конфлікт Анатолія Гриценка з представниками проекту «Скажений Доброволець» та ДУК «Правий Сектор». Кандидат не відповідав на запитання представників «Скаженого Добровольця» та командира 7-ї резервної сотні ДУК «Правий сектор» Олександра Попова з Кам’янця-Подільського, які ті викрикували із зали. Запитували, зокрема: чому під час Майдану Анатолій Гриценко відпочивав в Італії, як він доклався до участі у війні, де був під час Майдану, яким способом хоче здобути мир.

Кілька присутніх у залі чоловіків намагалися перешкодити представникам «Скаженого Добровольця» та ДУК «Правий Сектор» звертатися до кандидата і вигукували: «Провокаторам ганьба!», «Провокатор-порохобот».

Про інцидент «Скажений Доброволець» повідомив на своїй сторінці у Facebook, розмістивши відповідне відео. На сторінці Олександра Попова також є відео конфлікту і його коментар.

Сам кандидат, як повідомляє спостерігач ОПОРИ, який був присутній на заході, зазначив, що ці люди їздять за ним на всі зустрічі і задають одні й ті ж запитання, звинуватив їх у провокаціях, а також сказав, що це влада використовує «атовців», щоб втриматися на посадах. Анатолій Гриценко погрожував чоловікам, якщо ті не припинять викрикувати, за допомогою своєї охорони вивести їх із зали. Коли Олександр Попов звернувся до кандидата вдруге, їх таки вивели із приміщення.

«У коридорі Будинку культури у представників «Скаженого Добровольця» та ДУК «Правий сектор»  відбулась розмова з правоохоронцями. За словами поліцейських, чоловіків вивели, бо ті порушували громадський порядок. Самі ж «порушники» заперечили, сказавши, що лише хотіли почути відповіді на свої питання під час публічного заходу. Зрештою представник поліції вибачився за те, що був змушений вивести їх із зали, потиснув чоловікам руки і попросив залишити будівлю», – розповів спостерігач.

Як пояснили спостерігачеві ОПОРИ самі «скажені добровольці», вони представляють «різні організації, колишніх добровольців». Підтвердили, що їздять за Гриценком, щоб почути відповіді на свої запитання, але він не відповідає та звинувачує їх у провокаціях. На запитання, чому саме цей кандидат їх так цікавить, зазначили, що саме він причетний до того, що українська армія була у такому стані на початку російської військової агресії, оскільки був Міністром оборони при Ющенку, а в той час «армію найбільше розікрали», через нього «безпосередньо чи опосередковано» постраждали добровольці, крім того, він «найбільш явний противник, суперник» і «їм це все не подобається». Повідомили також, що мають питання і до інших кандидатів і при нагоді відвідуватимуть їхні зустрічі з виборцями.

Свою думку з приводу події висловив також громадський активіст Кам’янця-Подільського Олексій Крилов:

Олександра виводять за спробу поставити кандидату в президенти питання! Питання про війну. Замість того щоб розібратись в ситуації, Анатолій Гриценко вказує воїну АТО на двері: Вийдіть із зали! В цей час депутат міської ради Василь Гаврилюк, як я розумію представник нової чесної команди кандидата, кричить на Олександра Попова: це провокатор! Думаю що для депутата Василя Гаврилюка він дійсно провокатор. Як депутат міської ради він просто не може не знати Попова, який на сесіях міської ради відстоює інтереси громади та воїнів АТО. Піднімає незручні для депутатів питання виділення землі для учасників АТО, для яких як виявляється землі в місті немає.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

А як ви оцінюєте те, що добровольців вивели із зали під час зустрічі з кандидатом?

12
11

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: