22 Травня 2019 | 327

У Кам’янці-Подільському туристів рахуватимуть, використовуючи сучасні технології

Кам’янець-Подільський державний історичний музей-заповідник уклав угоду з компанією «Київстар» на послуги Big Data з травня по жовтень цього року.

Така співпраця дозволить здійснювати детальний аналіз туристичних потоків у місті. Розглядатимуться такі критерії, як кількість унікальних туристів; розподіл за статтю та віковими категоріями; область переважного місцезнаходження туристів; країна походження туристів; середня тривалість перебування (днів) у місті.

Одразу хотіли б зауважити, що дані є знеособленими, тобто ні сам оператор, ні його клієнти не знають, що, наприклад, конкретний Іван Романенко такого-то числа приїжджав до Кам’янця-Подільського з Києва. Більш того, оскільки в Україні мало поширене контрактне підключення, оператори в принципі не знають, ким є їхні абоненти. Вони можуть тільки припускати з якоюсь часткою ймовірності, виходячи зі сценаріїв використання, ким може бути абонент – його вік, стать, дохід, наявність автомобіля і т.д. При цьому самі дані замовникові не передаються – він отримує тільки аналітику.

 

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

9
0

Поділитися з друзями:

реклама