3 Листопада 2020 | 4304

Суд змусив поліцію розпочати розслідування щодо погроз фізичної розправи кандидату на посаду мера Кам’янця

Кам’янець-Подільський міськрайонний суд зобов’язав Кам’янець-Подільський відділ поліції ГУ НП в Хмельницькій області розпочати розслідування та внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості за заявою Михайла Посітка про «словесні погрози фізичною розправою, а також приниження честі та гідності».

Про це йдеться в ухвалі суду від 2 листопада, копію якої Посітко оприлюднив у Facebook.

Посітко заявив, що до суду був змушений звернутись через бездіяльність поліції.

У постанові суду йдеть про те, що 25 жовтня кандидат на посаду міського голови звернувся до відділу поліції із заявою про те, що у переддень місцевих виборів під час телефонної розмови з Євгеном Гєсєлєвим останній  висловлював на його адресу «словесні погрози фізичною розправою, а також приниження честі та гідності».

Однак відомості про вчинення кримінального правопорушення за ч.1 ст.129 КК України (погроза вбивством) правоохоронцями не були внесені до ЄРДР, а заява була розглянута в порядку закону про звернення громадян.

Суд задовольнив скаргу Михайла Посітка на бездіяльність працівників поліції та зобов’язав їх через 24 години з моменту внесення відомостей до ЄРДР розпочати досудове розслідування, про що повідомити заявника.

Як повідомляло Vdalo.info, Михайло Посітко посів друге місце (35,46% голосів) після Володимира Мельниченка  (40,47% голосів).

Другий тур виборів на посаду міського голови у Кам’янці-Подільському виборів відбудеться 15 листопада.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

А як ви оцінюєте рішення суду?

110
14

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: