30 Листопада 2017 | 1424

Скільки платитимуть мешканці багатоповерхівок за повірку лічильників

З 29 листопада вступають в силу нові тарифи на послугу з централізованого постачання холодної води з використанням внутрішньобудинкових систем. Її вартість змінилася у зв’язку із вилученням складової на обслуговування лічильників, тож тариф на холодну воду для мешканців багатоповерхівок зменшиться.

Плата за повірку квартирних лічильників холодного водопостачання сплачуватиметься окремо.  Відповідне рішення було прийнято на засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (Постанова №1344 від 02.11.2017 р.).

Для споживачів КП «Міськтепловоденергія» вартість холодного водопостачання із використанням внутрішньобудинкових мереж відтепер становитиме 10,00 грн./м куб. (замість 10,15 грн.). Тариф на водовідведення із використанням внутрішньобудинкових мереж не змінюється – 7,85 грн./м куб.

Коригування тарифу на дану послугу відбулися у зв’язку із положеннями Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», який визначає, що квартирні лічильники (вузли розподільного обліку) споживачі повинні обслуговувати та повіряти виключно за власний рахунок. З 2015 року до тепер вартість цих робіт закладалася до тарифу. Наразі ж складову на обслуговування лічильників з нього вилучено, а вартість повірки сформована в окрему плату.

Вартість холодного водопостачання для мешканців приватного сектору поки не змінюється і окрема плата за повірку для них не встановлена. Так само без змін ще діятимуть тарифи на гаряче водопостачання і повірку лічильників гарячої води.

У зв’язку із набранням чинності Постановою НКРЕКП №1344 визначено лише вартість повірки квартирних лічильників холодного водопостачання для  мешканців багатоквартирних будинків. З 1 грудня 2017 року тариф на повірку одного лічильника, включно з демонтажем, транспортуванням і монтажем, становитиме 117,45 грн. Двох лічильників – 188,60 грн., трьох – 254,59 грн., чотирьох лічильників – 313,43 грн.

Якщо споживачі здійснюватимуть демонтаж, транспортування і монтаж лічильників самостійно, то вартість їх повірки становитиме: 89,99 грн. за один лічильник, 138,09 грн./два лічильники,  181,53 грн./три лічильники, 235,34 грн./чотири лічильники.

Нагадаємо, що для лічильників води міжповірочний інтервал становить чотири роки. Також повідомляємо, що кам’янчани мають можливість  скористатися послугою повірки лічильників вдома – без проведення їх демонтажу. Детальну інформацію про проведення повірки лічильників можна дізнатись у Сервісному центрі КП «Міськтепловоденергія» (вул. Князів Коріатовичів, 9а, тел.: 067-311-67-63, 3-64-20).

Прес-служба КП «Міськтепловоденергія»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: