19 Травня 2017 | 4602

Скандал у Кам’янці: «Ревізор» погрожує – його не спинити

Неприємний інцидент з ведучим Миколою Тищенко трапився на другий день перебування «Ревізора» в Кам’янці-Подільському. Ми писали, що під час перевірки готелю «Біля річки» ведучий програми Микола Тищенко отримав травми від власника закладу.

Ось версія подій знімальної групи та самого ведучого за версією видання «Теленеделя».

«Чоловік (який з порога заявив, що він – колишній боксер і афганець) зачинив двері прямо перед операторами. Правда, ведучий встиг увійти до закладу, і залишився один на один з агресивним незнайомцем.

«Все сталося швидше, ніж ми встигли щось сказати, – говорить креативний продюсер проекту Маша Павлічук. – Ніякі наші слова про те, що ми журналісти, і діємо на законних підставах, не допомагали. Поки ми розбиралися, Микола попрямував на кухню ресторану. Він навіть не відразу зрозумів, що операторів з ним немає. По дорозі власник кілька разів спробував вдарити Миколу по голові. Але ведучий теж спортсмен, так що зумів ухилитися».

Читайте також Побиття «Ревізора» в Кам’янці: версія власників готелю

Кухню ресторану Тищенко таки знайшов, але і тут его зустріли агресивно.

«На мене накинулися дві жінки, намагались роздряпати шию та обличчя, почали рвати одяг, і у них це вийшло, – згадує Микола. – Розірвали светр в декількох місцях. Жінок я не б’ю, сенсу проводити ревізію без операторів я не бачив, тому попрямував до команди на вулицю. Все ще в супроводі власника закладу. Він знову спробував мене вдарити, и на цей раз йому це вдалось».

реклама

Після цього команда проекту все одно зуміла провести перевірку готельного номера в цьому готельно-ресторанному комплексі, але вже під охороною викликаної поліції. Потім «Ревізор» Зробив паузу в перевірках, щоб Написати заяву. Коли рівень адреналіну в крови знизився, Микола зрозумів, що удар в голову з боку власника не пройшов безслідно.

«Мені різко стало погано, почала крутитися голова, почало нудити, – каже ведучий. – Поліція викликала швидку допомогу. Мене відвезли в лікарню, зробили кілька уколів і діагностували гематому, є підозра на струс мозку. Лікарі наполягали на госпіталізації, але я відмовився, так як відрядження тільки почалося, і у нас ще багато роботи. Якщо ви думаєте, що мене можна зупинити, то дуже помиляєтеся – це я до власників закладів зараз звертаюся».

revizor2

Фото: прес-служба «Новий канал»

А ви вважаєте поведінку ревізора ВДАЛОЮ?

 

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

34
63

Поділитися з друзями:

реклама