18 Лютого 2021 | 931

Кам’янець-Подільський музей-заповідник збільшив вартість платних послуг. Нові розцінки

Кам’янець-Подільський музей-заповідник збільшив вартість окремих платних послуг на об’єктах. Відповідне рішення сьогодні обговорили і підтримали на виконкомі.

Як повідомили у пресслужбі мерії, зокрема піднялася вартість чотирьох послуг, одна з яких – організація весільної церемонії «Шлюб за добу».

Нагадаємо, що вона була започаткована в місті в лютому 2017-го, і тоді її вартість становила 90 грн. У 2019 році – підняли до 300 грн. Послуга виявилася дуже популярною, до міста з’їжджалися люди з усієї України. І навіть минулого року, в умовах карантину, нею скористалися 183 пари та вже 25 шлюбів зареєстровано з початку цього року.

Тепер музей пропонує збільшити вартість до 500 грн, і це набагато менше, ніж в інших містах (до прикладу, в Києві – 3 000 грн., у Хмельницькому – 2 400, Львові –1300 грн). Обговоривши питання, члени виконавчого комітету вирішили, що запропонована вартість є несправедливо низькою для такого потужного в історичному плані міста, як Кам’янець. Рішення підтримано з перспективою в подальшому збільшити цю суму.

Підтримали також і збільшення вартості вхідного квитка в Галерею мистецтв та Ратушу із 25 грн до 40 грн за дорослого.

У ці об’єкти музею вкладаються великі кошти, вони наповнені витворами мистецтва, там виставлено по декілька сотень різних експонатів. Тому таке рішення є цілком обґрунтованим. Вартість екскурсійного обслуговування становитиме 200 гривень, – каже заступниця директора державного історичного музею-заповідника Тетяна Карпова.

Детальніше про вартість інших послуг:

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: