11 Вересня 2018 | 830

Сімашкевич запевняє, що спортмайданчик на Черьомушках – безкоштовний

Кам’янець-Подільський міський голова Михайло Сімашкевич запевнив, що новий спортивний майданчик на мікрорайоні Черьомушки – безкоштовний для всіх.

Про це Сімашкевич написав на своїй сторінці у Facebook.

Офіційно заявляю, що майданчик, який відкрився сьомого вересня, – безкоштовний для всіх. Людина, як закріплена за ним, відповідає за благоустрій, порядок і наглядає за тим, щоб його не зіпсували вандали, які полюбляють відривати шматки поля і ламати сітку, а приклади вже є, – зазначив міський голова.

За словами Сімашкевича, така практика існує в усіх містах країни і Кам’янець – не виняток. Також він «проїхався»  по «дезінформаторах».

А тій двадцятці дезінформаторів, які сидять у соцмережах і пророчили на місці майданчика будинок, бажаю творчої наснаги, а кам’янчанам – не піддаватися на провокації псевдопатріотів. Ми ж відкриємо ще один майданчик – на селищі цукрового заводу, – написав мер.

Інформацію про те, що спортмайданчик на Черьомушках може бути платним Сімашкевич назвав «буквально свіжим фактом неправдивості у висвітленні новини».

Щоправда, він так і не повідомив, чи розглядатиметься в подальшому питання запровадження плати за користування майданчиком .

Нагадаємо, вчора було опубліковано матеріал Vdalo.info «Все, що вам не сказали на відкритті скандального спортмайданчика на Черьомушках». В ньому Віктор Іванович, чоловік, який «закріплений» за спортмайданчиком та відповідає за формування футбольних груп, заявив, що наразі ведуться розмови щодо встановлення плати за користування стадіоном після певної години, ймовірно після 16:00.

Натомість директор департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради Альона Кузема запевнила, що питання про запровадження платні наразі не розглядається.

Як відомо, у грудні 2017 року Vdalo.info повідомляло, будівництво спортмайданчику по вулиці Героїв Небесної Сотні коштуватиме 1 млн. 461 тис. 298 грн (735,9 тисяч виділено з держбюджету, 725,3 тис. – з міської казни).

Роботи виконує ТзОВ «Слон 17», яке було засноване менш ніж за місяць до підписання договору на будівництво вищевказаного майданчика. До слова, за адресою проживання одного із засновників ТзОВ «Слон 17» Сергія Шевченка також зареєстровано ТзОВ «Альфа 15», співвласницею якого є Олена Володимирівна Мельниченко, ймовірно донька нардепа Володимира Мельниченка.

Читайте також матеріали: 

Хто будує скандальне міні-футбольне поле на Черьомушках

Не «підтримкою» єдиною? Сусід фірми з орбіти Мельниченка відкриє стадіон в Кам’янці

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

А як ви оцінюєте заяву Сімашкевича?

0
16

Поділитися з друзями:

реклама