23 Січня 2021 | 5133

Шуханова зупинила випуск газети «Ключ» та поскаржилась в поліцію на цькування

Головна редакторка газети «Кам’янецький часопис «Ключ» Тетяна Шуханова звернулася до поліції через цькування в соцмережах.

Про це вона повідомила представниці ІМІ в Хмельницькій області.

За словами журналістки, вона 21 січня передала заяву щодо цькування в соцмережах до Кам’янець-Подільського районного управління поліції ГУ НП в Хмельницькій області.

«Кожні вибори моя родина та я страждали від погроз та цькування. Ці вибори не стали винятком. У телеграм-каналі «Совість держслужбовця» тоді з’явилася перша негативна публікація про мене як журналістку та мою журналістську діяльність. Остання публікація була там розміщена декілька днів тому. Вона стосувалася не лише мене як журналістки, а й усієї моєї родини. Загалом таких публікацій у цьому телеграм-каналі розміщено три. Також були випадки розміщення негативних коментарів у фейсбуці на сторінці газети «Ключ». Наразі через цькування звернулася до поліції», – розповіла вона.

Також Шуханова повідомила, що до її матері прийшла невідома жінка. Після того як мати журналістки відчинила вхідні двері квартири, «невідома почала ставити їй якісь запитання та фіксувати все це на пристрій, схожий на планшет. Пізніше жінка втекла, коли побачила, що у квартирі є чоловік».

Шуханова заявила, що пов’язує всі ці дії «з керівною політичною силою в місті, про яку пише».

Через ці факти, додала журналістка, вона змушена зупинити діяльність газети, «оскільки переймається за безпеку своїх рідних та тих людей, з якими співпрацювала газета».

Зазначимо, що чоловік Тетеня Шуханової був депутатом Кам’янець-Подільської міської ради минулого скликання від партії «Відродження».

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

24
49

Поділитися з друзями:

реклама