13 Квітня 2017 | 724

Проректора ПДАТУ через прогули можуть відкликати з облради

Вісім депутатів Хмельницької обласної ради можуть позбутися мандатів за прогули засідань постійних комісій протягом року, серед них – представник Кам’янця-Подільського Василь Строяновський.

Відповідні дані наводить координатор кампанії «Стеж за грошима» ЧЕСНО в Хмельницькому Олег Черненко.

Він зазначає, що за законом, якщо депутат пропустив понад 50% засідань протягом року, його можна позбавити мандату (ст. 37, ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад»).

Найзатятішими прогульникики облради виявилися депутати-аграрії Андрій Гордійчук та Руслан Петльовий.

Серед найбільших прогульників опинився представник БПП, проректор Подільського державного аграрно-технічного університету Василь Строяновський, який також пропустив більше половини засідань постійної комісії і є кандидатом на відкликання.

vylet

«Комісія – вона нічого не вирішує, якщо розібратися – це перше. Друге, я хотів би Вам сказати, що без поважних причин я нічого не пропускаю. У мене ще велике навантаження в університеті, тому десь можливо. А комісія вона ж лише дорадчий орган. Вона навіть не може заборонити винести питання», – прокоментував ситуацію Василь Строяновський.

Координатор руху «Чесно» зазначає, що саме на засіданнях комісій депутати детально напрацьовують та вивчають проекти рішень.

«Автори Закону України «Про місцеві вибори» подбали про те, щоб ускладнити умови відкликання депутатів місцевих рад. З 2015 року це питання можуть ініціювати виборці, але остаточне рішення приймає лише партія», – нагадує Черненко.

Якщо відкликати з фракції партії «За конкретні справи» за прогули депутатів Сергія Бондара та Руслана Пшибельського, то їхнє місце можуть посісти: Альона Хавхун з Летичівської РДА та підприємцеь з Кам’янця-Подільського Ніна Дубицька.

У «Солідарності» місця прогульників, за умови їх відкликання, займуть колишній регіонал з Кам’янця Аркадій Флаксемберг та дирекор ДП «Ізяславське лісове господарство» Петро Курельчук.

Довідка Вдало.info: Cтрояновський Василь Станіславович обраний до облради від Хмельницької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Член постійної комісії Хмельницької обласної ради з питань сільського господарства, продовольства та земельних відносин.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: