15 Грудня 2020 | 6141

Посітко представив свою команду в Кам’янець-Подільській міськраді

Міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Посітко сьогодні, 15 грудня, в сесійній залі представив кандидатів на посади секретаря міськради, своїх заступників та керуючої справами.

Про це повідомляє кореспондент Vdalo.info.

Так, на посаду секретаря Кам’янець-Подільської міської ради Посітко пропонує депутатку від ВО Свобода Ірину Шелепницьку.

Я розумію, що секретар – це посада консолідара та пошуку механізмів співпраці, – наголосила під час виступу Шелепницька.

На посаду заступника міського голови (спеціалізація – ЖКГ) пропонується Дмитро Пульмановський – уродженець Кам’янця-Подільського, народився 1995 року, останні вісім років проживав у Києві.

Пульмановський – директор ТОВ Панський кошик, керівник ГО Чистий Київ, помічник депутата Київської міськради від ВО Свобода. Під час АТО на Донбасі воював у складі легендарної 93 бригади.

Керуючою справами, як і повідомляло Vdalo.info, може стати адвокатка і юристка Вікторія Ільчишена.

Зазначимо, що пані Вікторія працювала у міській раді з 17 років при трьох міських головах.

Ще одним заступником міського голови з питань культури, освіти і медицини Посітко хоче бачити Юрія Дужева – начальника відділення Укрсиббанку та активного учасника місцевого Пласту.

За словами Посітка, ця кандидатура має консолідувати різні політсили, адже Дужев на минулих місцевих виборах балотувався в міську раду від партії Європейська солідарність. Зазначимо, що глава фракції ЄС Василь Кобильник наголосив, що Євросолідарність не висувала Дужева на посаду заступника.

Також Посітко повідомив, що за кілька хвилин до засідання фракція Слуга народу рекомендувала йому призначити на посаду заступника з економічних питань Ніну Фабіянську – ексдепутатку та чиновницю райдержадміністрації.

У Слузі народу назвали Фабіянську досвідченою та порядною людиною. Проте мер наголосив, що ще особисто не говорив з Фабіянською, тому й остаточне рішення ще не прийнято.

Зазначимо, вищевказані кандидатури будуть розглядати на сесії 16 грудня.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

А як ви оцінюєте команду Михайла Посітка?

135
76

Поділитися з друзями:

реклама