Перевізники просять підняти вартість проїзду у маршрутках до 6 гривень

У Кам’янці-Подільському перевізники направили у міську раду лист з проханням розпочати процедуру підвищення вартості проїзду у міському транспорті. У відповідь на це виконавчий комітет наприкінці минулого тижня запустив необхідну процедуру.

Власники та водії маршруток називають такий крок вимушеним та навіть запізнілим, адже за 2 роки з часу останнього здороження проїзду, суттєво збільшилась вартість автозапчастин, паливно-мастильних матеріалів та мінімальна заробітна плата.

Наразі економічно прийнятною ціною за перевезення водії називають 6 гривень. Щоправда, додають, що готові до компромісів та фахового обговорення.

Сьогодні під час засідання Координаційної ради перевізників директор Департаменту економіки та розвитку інфраструктури Майя Гурська озвучила подальші кроки для завершення механізму. Так, підприємці мають надати у департамент економіки відповідні розрахунки та обґрунтування, розмістити у ЗМІ аналіз регуляторного впливу та провести громадські слухання.

Лише після виконання цих кроків проект рішення про підняття тарифів буде  винесений на засідання виконавчого комітету.

В коментарі Вдало.info профільний заступник міського голови Сергій Бабій повідомив, що збільшення вартості проїзду у Кам’янці-Подільському може статися не раніше 1 березня.

В комунальному транспорті підняття тарифів не передбачається.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

4
29

Поділитися з друзями:

реклама