26 Липня 2021 | 3262

В Кам’янці готуються підвищити вартість проїзду в маршрутках: названо ціну

За результатами сьогоднішніх громадських обговорень, виконавчому комітету Кам’янець-Подільської міської ради буде рекомендовано підняти тариф на проїзд у маршрутках до 8 грн, у комунальних автобусах – до 5 грн. Про це інформує пресслужба мерії.

Наразі вартість проїзду на міських автобусних маршрутах загального користування становить 6 грн, в комунальному транспорті – 2,50 грн. Зважаючи лише на дві складові – ріст мінімальної заробітної плати і суттєве зменшення пасажиропотоку у зв’язку з ковідом, перевізники вирішили звернутися до міської ради з пропозицією підняти ціну. (З моменту попередніх розрахунків рівень мінімалки зріс на 44%, пасажиропотік зменшився на 19%, додали у мерії).

Сьогодні, в рамках проведення регуляторної процедури, в сесійній залі міської ради відбулося обговорення встановлення нових регульованих тарифів. Засідання вели представники відділу пасажирських перевезень.

Згідно з розрахунками ТОВ «Транс Поділля», ціна проїзду в маршрутках мала б становити 11,30 грн, натомість перевізники просили спершу 10 грн. А в муніципальних автобусах, за даними КП «Комунтранссервіс», – 5,17 грн.

Департамент економіки та розвитку інфраструктури міста провів відповідні обчислення і визначив економічно обґрунтований тариф у розмірі 8 і 5 грн відповідно.

Далі проект регуляторного акту буде винесено на розгляд виконавчого комітету. Орієнтовно, на другу половину серпня.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

8
103

Поділитися з друзями:

реклама