1 Лютого 2019 | 4538

Острівці безпеки на дорогах Кам’янця-Подільського стали небезпечними

Транспортні кільця або так звані «острівці безпеки», які не так давно облаштували у Кам’янці-Подільському, сьогодні більше нагадують «острівці небезпеки». На водіїв тут чатують глибочезні ями.

Ось розв’язка на території Старого міста, яку облаштували лише у 2016 році.


А ось транспортне кільце на перетині проспекту Грушевського та вулиці Північної. Воно було облаштоване у 2017 році. До речі, навесні 2018 року тут відбулось урочисте відкриття гербу Кам’янця-Подільського, який прикрашає в’їзд в місто зі сторони Хмельницького. Але милуватись гербом у водії немає можливості – вся увага зосереджена на тому, як би не залишити колеса в ямах, що «прикрашають» дорогу навколо герба.

Нагадаємо, що Кам’янець увійшов до переліку шести міст, де буде реалізовано проект «Підвищення безпеки автомобільних доріг в містах України», на яку Європейський інвестиційний банк (ЄІБ)  виділяє 75 млн євро. Відповідна фінансова угода була підписана у липні 2018 року у Брюсселі.

Ще одна новина, яка може суттєво вплинути на ремонт доріг у Кам’янці-Подільському – місто отримає кредит у 15 млн євро під 1% від Європейського банку реконструкції та розвитку на реалізацію програми «Безпечне місто». Це дозволить зайнятись капітальним ремонтом доріг замість одвічного латання ям, яке дає зовсім нетривалий результат.

Але залишається питання, чи зможуть у Кам’янці-Подільському ефективно реалізувати отримані кошти.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

А як ви оцінюєте стан покриття на «острівцях безпеки»?

18
190

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: