18 Травня 2018 | 4527

Новий рекорд та новий герб: Кам’янець-Подільський святкує День міста

Сьогодні, 18 травня відбулось урочисте відкриття гербу Кам’янця-Подільського, який відтепер прикрашатиме в’їзд в місто зі сторони Хмельницького. Встановили герб на перехресті проспекту Грушевського та вулиці Північної.

Це перехрестя було одним з найнебезпечніших у Кам’янці-Подільському. Але реалізований проект, який передбачає створення тут «кола безпеки», повністю дозволив вирішити цю проблему. Про це повідомив на відкритті гербу заступник міського голови Сергій Бабій.

gerb2

реклама

Крім того, подібні «кола безпеки» будуть реалізовані по всьому місту, що повинно убезпечити рух автомобілістів та пішоходів у Кам’янці-Подільському.

Міський голова Михайло Сімашкевич зазначив, що ідея створення «кола безпеки» була запозичена під час відвідини одного з польських міст-побратимів.

Що ж до самого герба, неочікувано він виявився найвищим в Україні. Його висота становить 4,65 м. Тож представник книги рекордів України, яка завітала зафіксувати рекорд зі створення найбільшого живого герба міста,  вручила Кам’янцю-Подільському ще один сертифікат про встановлення чергового рекорду.

gerb3

Виготовив новий герб міста коваль з Кам’янця-Подільського Ростислав Пугач. Робота над проектом тривала два з половиною місяці. Важить герб 1,5 тонни. За словами майстра, вартість робіт склала близько 260 тисяч гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

41
5

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: