25 Травня 2018 | 888

Кам’янець-Подільський отримає 15 млн євро кредиту на програму «Безпечне місто»

Кам’янець-Подільський, як і ще три міста України, отримає кредит у 15 млн євро під 1% від Європейського банку реконструкції та розвитку на реалізацію програми «Безпечне місто».

Про це повідомив міський голова Михайло Сімашкевич.

Розуміємо, що це кредитні гроші, які потім треба повертати. Однак, ми проаналізували стан доріг в місті, порахували скільки на їх ремонт потрібно грошей і вийшло, що при нинішньому фінансуванні у нас пішло б близько 20 років, щоб їх привести до ладу. І коштів на це витратили б за стільки часу на багато більше. А при розумному підході, за ці кредитні гроші, які дають під дуже привабливий 1% річних, ми за відносно короткий проміжок часу змогли б відремонтувати одразу усі дороги та дворові території в місті, – цитує Михайла Сімашкевича видання PRESS-центр.

Раніше Vdalo.info повідомляло, що загалом із Державного бюджету на ремонт та будівництво дороги «Житомир-Чернівці» (ділянка Хмельницький-Кам’янець-Подільський) передбачено 300 млн грн; на «тещин язик» – 186 млн грн, завершення робіт з добудови мосту через річку Мукша – 8,2 млн грн, а на програму «Безпечне місто» – 15 млн євро.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: