8 Жовтня 2018 | 4194

Одна рука в Кам’янці, а інша – у Верховній Раді? «Магічні» голосування нардепа Мельниченка

У четвер, 4 жовтня, Кам’янець-Подільський зустрічав прем’єр-міністра Володимира Гройсмана. Разом з главою уряду майже весь день в Кам’янці провела низка високопосадовців, зокрема, народний депутат Володимир Мельниченко.

Нардеп разом з членами Кабміну оглянув, як ведуться роботи з ремонту дороги на «Тещиному язику», відвідав всеукраїнську координаційну нараду з питань безпеки дорожнього руху та завітав на зустріч зі студентами та викладачами Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Фото з FB Мельниченка

«На зустрічі із студентами та членами Вченої ради нашого університету, звернувся до Володимира Борисовича щодо можливості виділення коштів у сумі 2,6 млн грн на ремонт фасаду центрального корпусу та його огорожі. Вважаю перемогою, що прем’єр-міністр пообіцяв вже найближчим часом віднайти механізм, та виділити такі необхідні для університету кошти», – відзвітував Мельниченко у Facebook.

І поки Володимир Володимирович оглядав рідне місто та домовлявся з Гройсманом про виділення коштів, у Верховній Раді кипіла робота. Одне з ключових питань, яке у четвер розглядалося у Раді, – закон про мову, який у ЗМІ вже охрестили «історичним».

Здавалося б, як ці дві події можуть бути пов’язані? Все просто, виявляється нардеп Володимир Мельниченко за день встиг долучитися до двох «історичних» подій  – однією рукою вітався з прем’єром, а іншою – голосував у парламенті.

Такий висновок можна зробити, опрацювавши дані з офіційного сайту Верховної Ради.

У документах зазначається, що Мельниченко у четвер пройшов письмову та електронну реєстрації у парламенті. Варто зазначити, що вечірня реєстрація проходила о 16:03. Саме у цей час нардеп перебував на зустрічі зі студентами в Кам’янці.

Пройшовши реєстрацію картка нардепа почала «працювати». Проаналізувавши результати голосування за 4 жовтня, виявилося, що Володимир Мельниченко 13 разів голосував «за», один раз «утримався» та ще 31 раз карта була активована в системі «Рада», проте не голосувала.

Як видно з результатів голосування, картка Мельниченка голосувала о 10, 11 ,14 та 17 годинах.

Раніше журналісти програми «Схеми» зазначали, що «нерідко парламентську більшість у Верховній Раді формують лише картки народних депутатів, а не вони самі».

То до чого ця стаття? Звичайно ж не про те, що персональна картка народного депутата України Володимира Володимировича Мельниченка «гуляє» Верховною Радою, а про те, що народний обранець на відстані так і не зміг проголосувати за про проект закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної» №5670-д.

Хоча він був до цього близький: картка двічі у четвер голосувала за повернення до розгляду законопроекту, але на фінальне дистанційне голосування магії не вистачило.

P.S. Vdalo.info впродовж трьох днів намагалося отримати коментар від Володимира Мельниченка, проте він не відповідав на телефонні дзвінки та повідомлення. У прес-службі нардепа також за цей час не надали відповіді.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

А як ви оцінюєте «магічні» голосування Мельниченка?

18
64

Поділитися з друзями:

реклама