27 Грудня 2018 | 991

Невідомі порізали колеса автівки помічниці депутата Посітка

У середу, 26 грудня, невідомі порізали шини автівки Ірини Шелепницької, помічника-консультанта депутата Кам’янець-Подільської міської ради від ВО «Свобода» Михайла Посітка.

Про це Посітко написав на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, невідомі особи прокололи шини автомобіля Шелепницької Fiat Punto, який був припаркований біля перехрестя вулиць Огієнка та Гунська.

«З цього приводу була викликана поліція, яка зафіксувала факт злочину. Я вбачаю в цьому намагання залякати Ірину, адже вона є не тільки помічником депутата від ВО «Свобода», а й активним громадським діячем, що публічно висловлює незгоду з ганебними явищами, які відбуваються в країні та нашому місті зокрема», – зазначив голова фракції ВО «Свобода» в міськраді Михайло Посітко.

Він також нагадав, що не так давно проти Ірини Шелепницької мала місце провокація, яка полягала в підробці документів від її імені.

Посітко вказав, що за цим фактом відкрито кримінальне провадження, «яке донині належним чином не розслідуване».

«Я сподіваюся, що правоохоронні органи якісно проведуть розслідування за вищевказаними фактами та притягнуть до відповідальності винних осіб. Попри це, ми й надалі будемо захищати інтереси громади міста, продовжуючи свою діяльність виключно в законному руслі», – резюмував «свободівець».

Фото з Facebook Михайла Посітка

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

3
17

Поділитися з друзями:

реклама